InstytutLIAS

Powody, dla których warto uczyć się w naszym INSTYTUCIE:

  • LIAS jest renomowaną instytucją, która od 1995 roku przygotowuje do egzaminów wstępnych w zakresie rysunku kandydatów na kierunki: architektura, wzornictwo przemysłowe, architektura wnętrz, grafika oraz architektura krajobrazu.
  • Jesteśmy pracownikami naukowymi uczelni wyższych, doskonale – bo w praktyce znamy realia egzaminów wstępnych. Nasza kadra to: trzech profesorów uczelnianych, czterech doktorów oraz trzech asystentów (Politechnika Krakowska, UMCS w Lublinie, UR w Rzeszowie oraz ASP w Krakowie).
  • Egzaminy 2022 – w tym roku jesteśmy najlepsi w Krakowie, Wrocławiu i Lublinie – nasi uczniowie zajęli pierwsze lokaty (mamy najwięcej osób w pierwszych dziesiątkach list rankingowych)! – zobacz zakładkę wyniki egzaminów.
  • Posiadamy najwyższą zdawalność, którą jako jedyni w regionie mamy udokumentowaną protokołami z egzaminów wstępnych. Od dwóch lat 100% naszych uczniów dostaje się na kierunek architektura.
  • Miesięczny koszt zajęć obowiązkowych i dodatkowych fakultetów łącznie z ze wszystkimi materiałami plastycznymi to 400 złotych.
  • Jako jedyni w Polsce oferujemy naszym kursantom tak bogatą ofertę prestiżowych wyjazdów plenerowych w kraju i za granicą. W tym roku będziemy już organizować 26 plener zagraniczny od czasu powstania naszej placówki w HISZPANII, FRANCJI oraz we WŁOSZECH – patrz zakładka PLENERY
  • Uważamy, że 90% sukcesu to praca pod naszym kierunkiem; reszta to talent. Dlatego od wielu lat jesteśmy najskuteczniejsi.

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatne konsultacje przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w kursie. Podczas tego spotkania uczeń ma możliwość zobaczyć jak wyglądają nasze zajęcia w grupach na różnych poziomach zaawansowania oraz zapoznać się ze specyfiką prowadzonych zajęć podczas całego kursu.
Oferujemy możliwość indywidualnego doboru terminu konsultacji stosownie do Państwa preferencji.

W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt:

dr Bartłomiej Żukowski
telefon – 501 026 914
e-mail – info@lias.pl